Mazot Pompası Tamiri

Mazot pompası arızaları anında müdahale edildiğinde kolaylıkla düzelebilecek bir sorun iken, arızanın ihmal edilmesi veya ertelenmesi durumunda arıza, tehlikeli bir hale dönüşebilir. Ayrıca arızalı bir mazot pompası ile seyahat edildiğinde yakıt masrafları da oldukça artacaktır. Kısaca, mazot pompasının arızası göz ardı edildikçe masrafı da aynı oranda artacaktır.

Mazot pompası arızasını tek bir nedene bağlamak doğru değildir. Arızaların başlıca sebepleri arasında uzun süreli kullanımlardan kaynaklanan eskime ve yıpranmaya bağlı arızalar yer alır. Arızanın diğer sebepleri arasında da ani hızlanmalar ve aracın devamlı yüksek devirde kullanılması bulunur.

dogandiesel

Yakıt sistemleri nedir? Yakıtın tank içinden alınıp yanmaya hazırlanması ve yanmak üzere motor,çindeki yanma odasına ulaştırılması sürecindeki tüm donanımları kapsar. Servisimizde ki dizel uzmanlarımız arıza teşhisinden orjinal yedek parça ile onarıma kadar her türlü hizmeti en iyi şekilde sunarlar.Mazot pompası tamiri,dizel pompa tamiri stanadyne mazot pompası tamiri yedek parça satışı.Delphie, Denso, Bosch, Siemens enjektör ve mazot pompası tamir bakım yedek parça.

İletişim

Tel +90 555 399 39 36
Email: delphidensobosch@gmail.com
Website: www.dogan-diesel.com

İkitelli O.S.B Bağcılar-Güngören Sanayi Sitesi Çarşı Blok No:168 34490 Başakşehir / İstanbul